چگونه اقامتگاه ( سوئیت، خانه و ویلا ) رزرو کنیم ؟ 

۵ گام ساده برای رزرو اقامتگاه در کاشان ( سوئیت ، خانه و ویلا ) لازم است:

۱انتخاب کد اقامتگاه :

در گام اول ، اقامتگاه مورد نظر خود را با توجه به بودجه ، ظرفیت ، کیفیت و موقعیت مکانی هر ملک انتخاب کنید. توجه داشته باشید هر اقامتگاهی دارای تعداد ظرفیت ( سقف نفرات ) معینی است. همچنین تمامی اقامتگاه ها از جمله سوئیت های ارزان قیمت ، خانه های ویلایی ، منزل لوکس و آپارتمان های مبله در سه سطح A ( کیفیت عالی ) ، B ( کیفیت خوب ) و C ( کیفیت متوسط ) طبقه بندی شده اند.

۲ارسال مشخصات

در گام دوم ، مشخصات اقامتی خود را از جمله تعداد نفرات شامل کودکان و بزرگسالان ، تاریخ ورود و مدت اقامت در کاشان را از طریق تماس تلفنی با مشاور کاشان اقامت به شماره تلفن ۰۹۱۳۸۹۰۹۷۳۸ ذکر کنید.

۳واریز بیعانه

پس از مشاوره با کاشان اقامت ، چنانچه اقامتگاه مورد نظر برای تاریخ درخواستی خالی باشد و مشاورین ما تائید رزرواسیون اقامتگاه را به شما دهند ، می توانید با دریافت شماره حساب یا شماره کارت و با واریز بیعانه ( مبلغ یک سوم یا حداقل یک شب ) اقدام به رزرو اقامتگاه نمائید.

۴تائید نهایی رزرو اقامتگاه

در مرحله آخر پس از واریز بیعانه و ارسال رسید به مشاور ما ، کاشان اقامت درخواست رزرو شما را به منظور هماهنگی های لازم بررسی و در کمترین زمان ( کمتر از ۵ دقیقه )جهت تائید نهایی ، ارسال آدرس و شماره تماس میزبان با شما تماس می گیرد.

لذت اقامت در کاشان را با کاشان اقامت تجربه کنید

 

Compare