اقامت در کاشان با کاشان اقامت

دفتر مرکزی کاشان اقامت

کاشان، سراه غزنوی، مجتمع لاجوردی، واحد۲۲

شماره تماس دفتر

031-55420966

پاسخگویی ۲۴ ساعته

09138909738

از میان اقامتگاه های زیر ، روی ملک دلخواه خود کلیک کنید

هتل الزهرا یزد
20 ساعت پیش
تماس بگیرید
هتل تاریخی لب خندق یزد
20 ساعت پیش
هتل سنتی خوان دوحد یزد
23 ساعت پیش
هتل ارگ جدید یزد
23 ساعت پیش
تماس بگیرید
هتل تهرانی یزد
24 ساعت پیش
تماس بگیرید
هتل سنتی ملک التجار یزد
24 ساعت پیش
هتل سنتی موزه فهادان یزد
1 روز پیش
هتل سنتی لاله یزد
1 روز پیش
تماس بگیرید
هتل صفائیه یزد
1 روز پیش
تماس بگیرید

مراحل رزرواسیون :

۱-انتخاب کد ملک

در گام اول ، اقامتگاه مورد نظر خود را با توجه به بودجه ، تعداد نفرات ، کیفیت و موقعیت مکانی هر ملک انتخاب کنید. تمامی خانه های در ۳ سطح A – B – C درجه بندی شده اند و A نشان دهنده سطح کیفیت عالی ، B بیانگر سطح کیفیت خوب و C بیانگر سطح کیفیت متوسط است.

۲-ارسال مشخصات

در گام دوم ، مشخصات اقامتی خود از جمله : تعداد نفرات شامل کودکان و بزرگسالان ، تاریخ ورود و مدت اقامت در کاشان را ازطریق تلگرام یا واتس آپ به شماره  ۰۹۱۳۸۹۰۹۷۳۸  برای کاشان اقامت ارسال نمائید.

۳-مشاوره با ما

کاشان اقامت با توجه به اطاعات کامل از کیفیت ، امکانات و موقعیت هر ملک ، می تواند شما را در امر انتخاب مطلوبترین اقامتگاه متناسب با شرایط شما یاری نماید. چنانچه کد انتخاب شده برای تاریخ موردنظر از قبل رزرو شده باشد ، مشاورین ما نزدیکترین اقامتگاه به کد موردنظر را به شما معرفی می نمایند.

۴-واریز بیعانه

پس از مشاوره با کاشان اقامت ، چنانچه اقامتگاه مورد نظر برای شما مطلوب باشد و مشاورین ما تائیدیه رزرواسیون اقامتگاه را به شما دهند ، می توانید با دریافت شماره حساب یا شماره کارت ، با واریز بیعانه ( مبلغ یک سوم یا حداقل یک شب )اقدام به رزرو اقامتگاه در کاشان نمائید.

۵-تائید نهایی

در مرحله آخر پس از واریز بیعانه و ارسال رسید به مشاورین ما ، کاشان اقامت درخواست رزرو شما را به منظور هماهنگی های لازم بررسی و جهت تائید نهایی با شما تماس می گیرند.

چنانچه موفق به انتخاب اقامتگاه مورد دلخواه خود از میان گزینه های بالا نشده اید ،با انتخاب دسته بندی های زیر ، اقامت مورد نظر خود را انتخاب کنید

انواع اقامتگاه های کاشان اقامت

درباره کاشان اقامت

اقامت در کاشان در بزرگترین و معتبرترین مرکز رسمی آنلاین اجاره خانه و سوئیت در کاشان و به عنوان ارائه دهنده مطلوبترین مراکز اقامتی از جمله اجاره منزل در کاشان ” لوکس و ارازن قیمت ” و همچنین اجاره خانه در کاشان ” ویلایی و خانه باغ ” مفتخر است میزبان حضور گرم شما در این شهر کهن و تاریخی باشد و امید آن است که این نهاد بتواند یک اقامت دلنشین در کاشان را برای شما به ارمغان آورد.

وب سایت رسمی کاشان اقامت از سال ۱۳۹۴ در زمینه اقامت در کاشان شروع به فعالیت نمود و با گسترش روز افزون صنعت توریسم و رزرو محل اقامت ، وسعت کار خود را در زمینه محل اقامت در کاشان بیش از پیش گسترش داد.

هدف کاشان اقامت ارائه اقامتگاه های ویژه برای مسافران می باشد تا با تجربه مهمان نوازی گرم ، کیفیت بالای تمامی اقامتگاه ها و موقعیت و سطح دسترسی مطلوب به جاهای دیدنی کاشان از جمله باغ فین ، بازار کاشان و خانه های تاریخی ، لذت اقامت در کاشان را با ما تجربه نمائید.

Compare